O mnie...

"Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni." - Cecelia Ahern

Myślę, że mogę określić siebie jako człowieka wielu pasji. Najprawdopodobniej największą z nich jest fotografia. Przebywanie w wyjątkowych miejscach i podziwianie pięknych spektakli matki natury samo w sobie dostarcza niezwykłych wrażeń. Jednak dopiero możliwość zapisania tych chwil, zbudowania kadru oraz przygotowania zdjęcia do prezentacji w oparciu o indywidualną wizję jest dla mnie dopełnieniem tego procesu.

Najchętniej fotografuję krajobraz, głównie Tatr i Podhala. W 2013 roku założyłem portal www.tatromaniak.pl, który do dziś prowadzę. Zachęcam Was do odwiedzin zarówno strony internetowej, jak i fanpage'a na Facebooku.

Na co dzień mieszkam w Łodzi. Zaprezentowane na tej stronie prace są owocem licznych podróży na południe Polski, wczesnych pobudek i szaleńczego niekiedy gonienia za dobrym światłem.

Mam nadzieję, że oglądając moje zdjęcia choć w pewnym stopniu doświadczycie piękna, z którym miałem okazję zetknąć się na żywo wykonując je.

Serdecznie dziękuję za odwiedziny :)

Krzysztof Baraniak