Przeglądając zdjęcia na Twoim profilu bardzo szybko zauważyliśmy to, co profesjonalny fotograf powinien mieć. Urzekły nas nie tylko pomysłowe, niebanalne fotografie, w pełni oddające pasję i zaangażowanie, ale przede wszystkim uwiecznione na nich prawdziwe emocje i chwile radości. To, że właśnie Tobie powierzymy wykonanie zdjęć podczas uroczystości naszych zaślubin i później podczas pleneru w ukochanych Tatrach wiedzieliśmy jeszcze przed wyznaczeniem daty ślubu. Twoje zaangażowanie i profesjonalizm przy pracy musiało dać efekt zgodny z naszymi oczekiwaniami. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, w pełni oddają ten magiczny dla nas czas. Romantyzm, radość i szczęście uwiecznione na fotografiach sprawiają, że za każdym razem podczas ich oglądania towarzyszą nam emocje tak silne jak w dniu ślubu. Krzysiek, bardzo dziękujemy za Twoją kreatywność, cierpliwość i pomysłowość.

Asia i Damian

Wybór fotografa na nasz ślub i wesele był prosty...Krzysztof Baraniak. Skoro zdecydowaliśmy się mu powierzyć sesję plenerową w Tatrach, to czemu ktoś inny miałby być w tym ważnym dla nas dniu? Wybraliśmy Krzysztofa, gdyż jego osiągnięcia fotograficzne, które śledzimy chyba od początku stworzenia fanpage'u Tatromaniak, urzekły nas od „pierwszego spojrzenia”. W każdej fotce jest to coś, co powinien uchwycić fotograf na poziomie. Co roku też kupujemy kalendarz opracowany przez Krzysia :)

Wracając do tematu, zdjęcia ze ślubu i wesela są rewelacyjne, odzwierciedlają one emocje towarzyszące nam i gościom w tym pięknym dla nas dniu, nie mówiąc już o sesji w plenerze. Oglądając te zdjęcia nie raz zakręciła się łezka w oku - są piękne! Aczkolwiek nie sposób jednym słowem wyrazić opinię na ich temat.

Dziękujemy Ci bardzo za zaangażowanie, profesjonalizm, za wspaniałą współpracę. Praca z Tobą była samą przyjemnością - właściwie nie praca, tylko świetna zabawa. Dzięki Tobie najpiękniejsze chwile naszego życia będziemy mogli wspominać i przeżywać na nowo przez długie lata!

Gorąco polecamy usługi Krzysia!

Klaudia i Paweł

Naszym największym marzeniem było zrealizowanie pleneru ślubnego w Tatrach. Przeglądając strony internetowe różnych fotografów, natrafiliśmy na stronę Krzyśka – i od razu wiedzieliśmy komu powierzyć realizację naszej wymarzonej sesji. Mimo tego, że z początku aura zupełnie nam nie sprzyjała, to jednak w końcu udało się zrealizować nasz cel :) Kasprowy Wierch zafundował nam cudowną pogodę i fenomenalne widoki (co pod koniec października nie często się zdarza). Współpraca z Krzyśkiem była dla nas wielką przyjemnością. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiło, że nasze spotkanie z nim będziemy mieć w pamięci na zawsze. A prześliczne zdjęcia, które powstały w trakcie sesji zdjęciowej są dla nas najwspanialszą pamiątką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę i jeśli ktoś poszukiwałby fotografa do zrealizowania pleneru ślubnego w Tatrach, możemy polecić tylko jedną osobę – Krzysztof Baraniak.

Kasia i Andrzej

Z Tatrami związani jesteśmy szczególnie , tam się zaręczylismy i nie było nic dziwnego w tym, że plener ślubny również się tam odbędzie. Pozostało tylko wybrać fotografa...na Krzyśka trafiłam zupełnie przypadkiem, przeglądając zdjęcia w internecie. Krzysiek był pierwszym i ostatnim fotografem, z którym się skontaktowałam. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam , że chcemy z nim współpracować. Krzysiek wykazał się wielkim zainteresowaniem , zaangażowaniem oraz chęcią pomocy i współpracy. Wielokrotnie zawracałam mu głowę, zadając setki pytań dotyczących sesji, na które zawsze odpowiadał z chęcią , życzliwością i cierpliwością. Jakość wykonanej usługi oceniamy na najwyższym poziomie. Zdjęcia są przepiękne i robią wrażenie za każdym razem, gdy do nich wracamy. W pełni oddają piękno tatrzańskich widoków. Współpraca z Krzyśkiem to czysta przyjemność, jest nie tylko świetnym fotografem, ale również ciepłą i życzliwą osobą. Dzięki niemu mamy fantastyczną pamiątkę i niesamowite wspomnienia. Fotograf z powołania! Będziemy polecać zawsze i wszędzie!

Marzena i Tadeusz

Góry to nasza pasja, zatem miejsce pleneru ślubnego było dla nas oczywiste. Pozostał tylko wybór fotografa - na Krzyśka trafiliśmy dzięki portalowi „Tatromaniak”. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Dzięki połączeniu pasji do gór i fotografii zdjęcia Krzyśka oddają piękno miejsca i chwili. Dzięki jego znajomości Tatr znaleźliśmy lokalizacje, w których nawet na zatłoczonym Kasprowym można zrobić zdjęcia w samotności i z idealnym światłem. Dzięki luźnej atmosferze powstały zdjęcia zarówno pełne radości, jak i te romantyczne. Jeśli ktokolwiek zastanawia się komu powierzyć uwiecznienie najpiękniejszych chwil swojego życia, z całego serca polecamy Krzyśka. Emocje uchwycone w kadrze stanowią dla nas wspaniałą pamiątkę na długie lata. Dla takich zdjęć warto było przyjechać aż znad morza! Jeszcze raz dziękujemy!

Monika i Szymon

Sesja zdjęciowa w Tatrach to najlepszy prezent, jaki mogliśmy sobie zrobić. Nasze pierwsze wspólne wakacje spędziliśmy w Tatrach..i stało się – zakochaliśmy się w nich i każde kolejne również spędzamy w górach. Zaręczyny nie mogły odbyć się w innym miejscu.. Marzeniem była nie tylko ślubna sesja zdjęciowa z najpiękniejszymi widokami na świecie, ale też możliwość poznania Tatromaniaka osobiście. Krzysiu stanął na wysokości zadania! Sesja była bardzo naturalna i zabawna, a zdjęcia wyszły cudownie – pełne magii, cudownych widoków, emocji i uczuć. Słowa zachwytu od Rodziny i przyjaciół słyszymy do dziś...Najwspanialsza pamiątka na całe życie! Krzysztof Baraniak to profesjonalista z pasją, polecamy każdemu! Dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszego marzenia!

Marta i Marcin

Podczas przygotowań do ślubu pojawiło się pytanie, czy decydujemy się na sesję plenerową? Decyzja nie była taka łatwa, bo dotychczas byliśmy zdania, że niektóre plenery wyglądają sztucznie, my nie umiemy pozować i chyba to nie dla nas… Myśleliśmy tak do momentu, aż natrafiliśmy na stronę Zdjęcia Ślubne w Tatrach, ponieważ kochamy góry – wybór stał się jasny. Jak sesja to górach, jak w górach to z Krzysztofem Baraniakiem. Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość jego zdjęć. Krzysztof potrafi wytworzyć tak przyjazną atmosferę, że stres ucieka i plener staje się spontaniczną zabawą. Fotografie oddają nie tylko przecudowne widoki , ale żywe emocje i uczucia między nami. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny i przyjaciół. Krzysztof Baraniak – fotograf, którego talent i pasja przekładają się na 100% jakości! Dziękujemy.

Iwonka i Janek

Wybór Krzysztofa na realizatora naszego pomysłu o sesji w Tatrach był strzałem w dziesiątkę. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Zdjęcia zachwyciły nie tylko nas, ale i naszych bliskich. Każdy, kto je oglądał, był pod ogromnym wrażeniem. A sam Krzysztof? Pasja, talent, profesjonalizm, energia. A do tego jest przemiłym, przesympatycznym człowiekiem :) Bardzo polecamy!

Justyna i Czarek

Poznaliśmy się z Arkiem w górach, tam też po 2 latach znajomości dostałam od niego pierścionek zaręczynowy. Oczywistym więc było, że jedynym odpowiednim miejscem na naszą sesję ślubną będą góry i to te najpiękniejsze, czyli Tatry. Krzyśka znaleźliśmy przez portal tatromaniak.pl. Bardzo nam się spodobały jego prace, a gdy dowiedzieliśmy się, że robi sesje ślubne i ma wolny termin w sierpniu-nie mogliśmy nie skorzystać. Sesja na Kasprowym była dla nas fajną przygodą. Ogólnie raczej nie lubimy być fotografowani, ale praca z Krzyśkiem była przyjemna i naturalna, więc bardzo miło wspominamy ten dzień. Jedynym problemem było to, że całą sesje nie mogliśmy przestać się śmiać. Zdjęcia wyszły super, mamy wiele ciekawych ujęć, a nasz fotograf nie stracił pomysłowości nawet, gdy popsuła się nam pogoda. Wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie w najpiękniejszym miejscu na świecie - polecamy Krzysztofa!

Magda i Arek

Sesja z Krzyśkiem była czymś zupełnie innym od tego, co oferują inni fotografowie. Zazwyczaj mają oni w zanadrzu kilka stałych pomysłów, które realizują z każdym klientem. Z Krzyśkiem wybraliśmy się w całodniową podróż, poszukując ciekawych miejsc i ujęć. Plany i pomysły powstawały z każdym przebytym dystansem. Nie była to zwykła sesja fotograficzna, ale wycieczka pełna niespodzianek, ciekawych chwil, a dodatkowo odkryliśmy miejsca, których wcześniej nie znaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy.

Agnieszka i Maciej

Mimo tego, że nie trafiliśmy na idealną pogodę, padało, była mgła, w wyższych partiach gór leżał świeży śnieg, mimo tego że „na górze” widoczność była zerowa, sesja jak najbardziej udana i pod każdym względem inna niż wszystkie. I tu widać profesjonalizm Krzysztofa, podejrzewam że niejeden fotograf odpuściłby taką sesję twierdząc, że nic dobrego nie da się z tego zrobić. A jednak, Krzysztof w mrozie i we mgle był z Nami, a może my z nim i teraz na zdjęciach możecie zobaczyć dwoje ludzi, którzy po prostu chcieli mimo wszystko być tam, gdzie czują się najlepiej. Duża dawka dobrego humoru oraz doborowe towarzystwo takich ludzi jak Krzysztof mogą wynagrodzić niespodzianki pogodowe :) Efekty oceńcie sami , My wiemy jedno….. nie będzie to nasza ostatnia sesja ani z Krzysztofem, ani w Tatrach. Dziękujemy!!!
 
Agnieszka i Mateusz

Mimo, iż sporo czasu już minęło, sesję z Krzyśkiem wspominamy jako świetną przygodę :) My w strojach ślubnych, piękna pogoda, a w tle nasze ukochane Tatry – o takiej sesji może marzyć każda młoda para. Zdjęcia mają w sobie „to coś”, niesamowite kolory i grę światła. Ważni na nich jesteśmy zarówno my, jak i góry, których piękno oddane jest w stu procentach. Sama sesja, choć dość długa, bardziej przypominała spacer ulubionym szlakiem, a obecności fotografa można było wręcz nie zauważyć. Współpracę z Krzyśkiem polecamy wszystkim, którzy góry kochają i chcą mieć wspaniałą pamiątkę do końca życia :)

Paulina i Piotr

Z czystym sumieniem możemy polecić Krzysztofa na piękny plener w Tatrach! Mieliśmy okazję niedawno pozować, a teraz możemy już oglądać efekty starannej pracy tego fotografa. Nie bez znaczenia jest także jego bardzo dobra znajomość samych Tatr, co pozwala na uzyskanie optymalnych efektów na zdjęciach zgodnie z oczekiwaniami młodych. Troszkę tylko ciężko z terminami, ale warto czekać ;) Polecamy!

Asia i Sebastian

Serdecznie polecamy usługi fotograficzne Krzysztofa Baraniaka. Współpraca od samego początku układała się wzorowo. Kontakt mailowy oraz telefoniczny pozwalał na szybką i konkretną odpowiedź na nasze zapytania.

Ceremonia zaślubin to dla Młodych Par stresująca sytuacja, podczas której zależy nam, aby wszystko przebiegło idealnie. Krzysiek emanuje spokojem, który w tej chwili jest bardzo potrzebny. Ten spokój udzielił się również nam. Szczególnie podobała nam się swobodna atmosfera podczas zdjęć w plenerze. Krzysztofa cechuje profesjonalizm, udzielał rad i wskazówek jak należy pozować do zdjęć, w jakim miejscu stanąć, w którym kierunku skierować wzrok. Pozwala to na rozluźnienie się, co potem widać na zdjęciach, gdzie królują szerokie uśmiechy.

Jeśli Państwo poszukują fotografa, który podchodzi do swojej pracy rzetelnie, odpowiedzialnie i z sercem, to proszę skierować się do Krzyśka :)

Weronika i Michał

Szukając fotografa na nasz ślub zupełnie przypadkiem trafiłam na Facebooku na zdjęcia Krzysztofa z sesji ślubnej w Tatrach. I już wiedziałam, że to będzie nasz fotograf. Pomimo ślubu już zupełnie blisko, Krzysztof miał wolny termin i tak się zaczęła nasza współpraca. Urzekło nas jego indywidualne podejście i profesjonalizm pracy. Nie było problemów z ustalaniem szczegółów na odległość i Krzyś zaoferował nam w pełni swój czas i pomysły. Sesję robiliśmy na szybko w dniu ślubu ze względu na krótki pobyt w kraju, ale mimo tego zdjęcia są piękne, widać w nich talent fotografa, który uwiecznił nasze wspaniale chwile na tle Tatr. Jeden, jedyny minus to…ze nie mogliśmy spędzić w Tatrach kilku dni i wybrać się na całodniową sesję…Dziękujemy raz jeszcze!

Paulina i Mat

Z żoną długo zastanawialiśmy się nad sesją ślubną. Udało nam się znaleźć Krzyśka. Po jego zdjęciach stwierdziliśmy, że ma dobre oko, a same zdjęcia mają w sobie dużo głębi. I się nie myliliśmy. Sesja przebiegła bardzo profesjonalnie i luźno. Krzysiek dokładnie wypytał się nas gdzie chcemy mieć zdjęcia i tam się wybraliśmy. Zdjęcia nie były wymuszane, tylko wtedy kiedy akurat był odpowiedni widok mieliśmy naturalnie się ustawić z drobnymi sugestiami. Wszystko przeszło zatem bardzo lekko i przyjemnie, było dużo przy tym zabawy. Krzysiek miał dużo cierpliwości do mojej żony i do mnie, więc bardzo to się też ceni. Na koniec zdjęcia bardzo szybko obrobił i nam wysłał. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całym sercem polecamy Krzysztofa!

Basia i Mateusz